O Mnie

Witam serdecznie

Swoją przygodę z zawodem zaczęłam w 2007 roku. pierwszym kursem stylizacji paznokci- do dziś jest to podstawowa rzecz w której czuje się najlepiej.

Następnym krokiem był staż w salonie kosmetycznym który dał mi większe doświadczenie w przyszłości, co dało mi motywację do prowadzenia własnego salonu.
Z czasem zdobyłam większe grono klientek które polecało mnie dalej – dzięki temu nabrałam pewności siebie, dlatego też zdecydowałam się na dalszy rozwój zawodowy.
Ukończyłam kolejne dwa kursy:

Przedłużania rzęs metodą 1:1, 2D oraz Blink&Go – kurs ten spowodował większe zainteresowanie moim salonem więc dodatkowo przystąpiłam do kursu Makijażu okolicznościowego- trwał on dwa tygodnie we Wrocławiu z wyspecjalizowaną trenerką wirażu.
Ostatnim etapem do spełnienia się w zawodzie było ukończenie szkolenia z Makijażu permanentnego- wymagał on ode mnie dużego zaangażowania i wielu godzin pracy, co wpływa na zadowolenie klientek które obdarzyły mnie zaufaniem i oddały swoją urodę w moje ręce – daje mi to dużą satysfakcję z tego co robie dla innych.

W trakcie istnienia mojego salonu wydarzyło się wiele miłych chwil z klientkami które są ze mną już długo, śluby- wesela, narodziny dzieci –chrzciny, komunie, choroby… oraz wiele innych rzeczy które spowodowały zaufanie oraz miłą atmosferę w salonie.

 

Pozdrawiam moje klientki
Paulina